חניונים ציבוריים

Smart Park מתכננת, מפתחת ומטמיעה פתרונות לחניונים ציבוריים של עד אלפי מקומות חניה.
הפתרונות מתוכננים בצורה ייעודית לצרכי ציבור החונים המזדמנים, זאת במטרה לאפשר חווית חנייה ידידותית שמשתלבת בצורה טובה במסע הקניות, הסידורים או הבילוי שלהם.

Smart Park מתכננת, מפתחת ומטמיעה פתרונות לחניונים ציבוריים של עד אלפי מקומות חניה במספר מפלסים.
הפתרונות לחניונים ציבוריים, מותאמים אישית לצרכי משתמשי החניון תוך ניהול יעיל של העומסים הרלוונטיים לאופי החניון וביניהם חניונים המתאפיינים בעומסי חניה בשעות הבוקר ו/או אחרי הצהריים באזורים בעלי ריכוז של שירותים ציבוריים, במרכזי קניות, במרכזי ערים וכד'. 
הפתרונות של Smart Park לחניונים ציבוריים מתוכננים בצורה ייעודית לצרכי ציבור החונים המזדמנים, זאת במטרה לאפשר חווית חנייה ידידותית שמשתלבת בצורה טובה במסע הקניות, הסידורים או הבילוי שלהם. 
החניונים הציבוריים שלנו מאפשרים ללקוחות המזדמנים פתרון יעיל, נוח, קל לתפעול ובטיחותי המאפשר לאחסן או לשלוף את הרכב במהירות מרבית גם בשעות העומס.
הפתרונות מבוססים על מגוון הטכנולוגיות של Smart Park, בדגש על טכנולוגיית הרובוט תוך שילוב של מספר מערכות רובוטים על מנת לצמצם את לוחות זמנים ולהקל על משתמשי החניון.
המשתמשים המזדמנים של חניונים הציבוריים לרוב אינם מיומנים בשימוש בחניונים אוטומטיים, דבר  המצריך מאיתנו מערכות בקרה ותפעול ידידותיות למשתמש במיוחד, המאפשרות בין השאר גם ממשק עם מערכות תשלום אוטומטיות.