חניוני משרדים

Smart Park מתכננת, מפתחת ומטמיעה חניוני משרדים של עד מאות מקומות חניה. פתרונות החניונים למשרדים, מותאמים אישית לצרכי משתמשי החניון תוך ניהול יעיל של החניון בשעות העומס.

Smart Park מתכננת, מפתחת ומטמיעה חניונים לבנייני משרדים של מאות מקומות במספר מפלסים. פתרונות החניונים למשרדים, מותאמים אישית לצרכי משתמשי החניון תוך ניהול יעיל של עומסים בשעות הכניסה לחניון בבוקר ושעות היציאה מהחניון בסוף יום העבודה.

הפתרונות של Smart Park לחניוני משרדים מתוכננים בצורה ייעודית לצרכי העובדים בבניין במטרה לאפשר פתרון נוח, קל לתפעול ובטיחותי המאפשר לאחסן או "לשלוף" את הרכב במהירות מרבית גם בשעות העומס.
הפתרונות מבוססים על מגוון הטכנולוגיות של Smart Park, בדגש על טכנולוגיית הרובוט ו/או טכנולוגיית הפלטות, ובמידת הצורך, תוך שילוב של חניון אוטומטי ייעודי לאופניים.
בחניונים גדולים Smart Park משלבת בין מספר מערכות העובדות במקביל, במטרה לייעל את תפעול וניהול החניון ולקצר את זמני התגובה שלו לנוחות עובדי הבניין.
כמו כן, מערכת החניונים למשרדים, המתאפיינת בכניסה ויציאה מהחניון בשעות העומס,  מצריכה הוספה של מספר תאי כניסה לחניון ומשלבת מערכת הפעלה פשוטה לאחסון ושליפה של הרכב מהחניון.