אודותינו

אודות

מאז הקמתה, חברת Smart Park פועלת בנחישות להגדיר מחדש ולשכלל את אמות המידה של פתרונות החניה האוטומטיים.
חניוני העתיד שלנו, מביאים לתחום, סטנדרטים חדשים של איכות, אמינות, שירות וחווית משתמש. אנחנו מיישמים באופן תדיר, טכנולוגיות חדשות, פתרונות ומוצרים מהעדכניים בתחום.
הפתרונות שלנו, מביאים ראייה מקיפה והוליסטית לטווח הארוך הלוקחת בחשבון גם את החוויה העתידית של משתמשי החניון. כל הפתרונות שאנחנו מתכננים ומטמיעים, מבוססים על תהליך מדויק המותאם באופן ייעודי לאופי המבנה או החניון.
צוות Smart Park  מביא לתחום מקצוענות הנדסית וניהולית בעלת ניסיון עשיר ויצירתיות ישראלית. כל אחד מאנשי הצוות שלנו, הוא מומחה בתחומו ובעל ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם התחום.
השילוב בין המומחיות והיצירתיות של צוות Smart Park לידע ולניסיון הבינלאומי של הנציגות הבינלאומית שלנו Simmapark , מאפשר לנו להביא לשוק מצוינות שמנצחת כל אתגר או פתרון.
בזכות אמות המידה הגבוהות שלנו, עיריית תל אביב, חברת האם של "אחוזות החוף", החברה המובילה לניהול ותפעול חניונים עירוניים בישראל, בחרה לחבור אלינו לטובת הקמת החניון הציבורי הרובוטי הראשון והגדול בישראל.
תמיד נשאף לקדם את חניוני העתיד, להגדיר מחדש את הסטנדרטים ולפתח פתרונות חנייה מנצחים.

חזון

Smart Park הינה אמת המידה בתחום החניונים הרובוטים בישראל, מובילה בהתאמת פתרונות חניה ואחסון, הנשענים על תכנון הנדסי, טכנולוגיה מתקדמת ואיכות מוצרים גבוהה, כל זאת תוך מתן שירות יוצא מהכלל ללקוחותיה.
עובדי החברה פועלים במקצועיות, הוגנות, שירותיות, ובעלי מחוברות ארגונית גבוהה.
Smart Park הינה חברה גלובלית הצומחת לאורך זמן.

הנהלה

שרגא בר

חבר הנהלה ושותף ב-
SmartPark

צור כהן

מייסד וסמנכ”ל פיתוח והנדסה ב-
SmartPark

אריאל פינטו

מנכ”ל ושותף ב-
SmartPark